Zamów kebaba z dowozem Jedzenie Lublin - Kilka lokali w mieście

Najlepszy kebab w Lublinie - czy już próbowałeś? Zamów kebaba na naszej stronie!

Kebab to sycące danie, które smakuje zdecydowanej większości osób. W dni, kiedy nie chce się gotować, a chce się odpocząć od codziennych obowiązków, zdecydować się można na  dostawę jedzenia pod drzwi. Kiedy szukasz w internecie: Dobre jedzenie Lublin - odpowiedź jest oczywista: Jalapeno Kebab. Co znajdziesz w ofercie naszej restauracji?

Dobre jedzenie w Lublinie - Jalapeno Kebab

Istnieją dwa lokale Jalapeno Kebab - Jalapeno Czechów i Jalapeno Czuby. Wystarczy wpisać swój adres i sprawdzić, który lokal dowozi pod dany adres. Każdy lokal ma nieco inny obszar, na który dowozi. Sprawia to, że transport jest szybszy i sprawniejszy - gdyby wszystko było dowożone z jednego miejsca, kurierowi byłoby trudniej się wyrobić. Przy dwóch restauracjach, zamówienia przyjeżdżają świeże i jeszcze ciepłe, prosto z lokalu!

Kebab to danie, które pochodzi ze starożytnej Persji, ale to imigranci z Turcji sprawili, że stało się ono aż tak popularne, jak jest dziś. W Polsce kebab pojawił się w latach dziewięćdziesiątych - "przybył" z Niemiec i szybko zdobył popularność w naszym kraju. Prostota tego fast-foodu i dobrze doprawione mięso znalazło wielu entuzjastów w Polsce. Kebab do dziś niezmiennie cieszy się popularnością, a jego fanów można zobaczyć w lokalach nawet w środku nocy. Obecnie popularną opcją jest zamawianie jedzenia z dowozem do domu. Kebab to, oprócz charakterystycznego mięsa, sałata, kapusta, ogórki, warzywa, sos (zwykle do wyboru przez klienta). W Polsce najczęściej i najchętniej kupowaną opcją jest kebab drobiowy, ale popularny jest też ten z dodatkiem baraniny. Zwykle dostać można to danie w bułce bądź w placku pita/w tortilli.

Dobre jedzenie - Lublin

W menu Jalapeno Kebab znajdziesz zarówno kebab z wołowiną/baraniną, jak i drobiowy. Możesz się zdecydować na kebab danie (kebab z sosami, frytkami i surówką). Do wyboru jest kebab w bułce bądź w picie. Nowość, którą proponuje nasza restauracja, to kapsalon - kebab zapiekany pod serem z frytkami, sałatą lodową, ogórkiem konserwowym, pomidorem, kukurydzą i sosami. Dla osób, które dbają o linię, bądź jako przystawkę, wybrać można spośród czterech sałatek. Dostępne opcje to klasyczna sałatka grecka, sałatka z gyrosem, z kurczakiem bądź z tuńczykiem. Napoje dostępne na dowóz to Pepsi, Mirinda i 7UP.

Zamawiając jedzenie z Jalapeno Kebab możemy też skorzystać z różnych promocji. Na każde pierwsze zamówienie online przysługuje zniżka w wysokości 5 złotych. Restauracja ma też swój program lojalnościowy. Należy zebrać 5 pieczątek za zamówienia, aby dostać rabat 5 złotych. Od poniedziałku do piątku, w godzinach 11-14, są też Happy Hours na zamówienia online. Oznacza to, że całe menu przecenione jest w tym czasie aż o 10%!

Lublin jedzenie na telefon

Dostawę jedzenia z Jalapeno Kebab możesz zamówić telefonicznie. Restauracja dowozi zamówienia codziennie od 11:00 do 23:45. Zapłacić można zarówno gotówką, kartą, jak i online (szybki przelew). Można też zamówić jeszcze wygodniej bez korzystania z telefonu. Wystarczy na naszej stronie wejść w menu, wybrać kebaba, podać adres dowozu i płatności. To zdecydowanie wygodniejsza metoda zamawiania jedzenia niż dzwonienie. Dostawa jedzenia to świetne rozwiązanie dla osób zabieganych, które nie mają czasu na gotowanie bądź znudziła im się rutyna - gotują to samo codziennie. Czasem warto odpocząć i spróbować czegoś nowego. To też prosta opcja, gdy organizujemy imprezę i chcemy podać coś sycącego na szybko, ale nie chcemy gotować.

Zamawianie jedzenia na dostawę pozwoli nam na odkrycie nowych smaków i zaoszczędzenie czasu, który poświęcilibyśmy na gotowanie oraz na sprzątanie. W programie lojalnościowym Jalapeno Kebab da się też trochę zaoszczędzić!

ZOBACZ MENU I ZAMÓW