Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Swietne jak zawsze

Tomasz

Smaczny kebab

Andrzej

mega dobre, szybko, polecam......!

Ewa

Bez szału i zimne.

Paulina

Na dowóz była tragiczna. Pita tragiczna w smaku głównie za sprawa warzyw, kebab duży i mały praktycznie bez żadnej różnicy wielkościowej a różnica cena jak dobrze pamietam to ok 3-4 płacone praktycznie za nic (chyba ser był ekstra) czyli zapłaciłem 3/4zl za extra ser gdzie w każdym innym lokalu ta przyjemność kosztuje max 2zl i się go czuje podczas jedzenia i jest smaczny.. Na pewno kebaba nie zamówię ponowię w dostawie bo był tragiczny i do tego zimny. Jednym plusem był sos mieszany bo fajnie się komponował idealnie było wyważone łagodnego i ostrego. Ostatnim dla mnie testem będzie spróbowanie go na miejscu żeby mieć porównanie.

Patryk

Dzień dobry. Zamówił Pan wielkością 3 takie same kebab więc nie rozumiem porównania między dużym a małym. Owszem jeden z trzech był z serem a koszt sera to 2 złote a nie 4 zł tak jak Pan twierdzi. Dodatkowo skorzystał Pan z promocji i jeden z kebabów był za pół ceny więc koszt zamówienia raczej nie był wygórowany.
Pozostaję kwestia warzyw które na pewno były świeże rozumiem że kompozycja kapusty, ogórka, pomidora, i czerwonej cebuli Panu nie pasuję. W takim przypadku jest możliwość skomponowania własnych dodatków warzywnych podczas składania zamówienia.
Dziękujemy serdecznie. Liczymy na kolejną szansę.
Pozdrawiamy 😊
~ Zespół Jalapeno

Super

Mateusz

Dziękujemy 😊😊😊
~ Zespół Jalapeno

Zamówienie pomylone, jak i ktoś kto myśli, że powinien prowadzić lokal,gdy o klienta trudno . Pierwszy i ostatni raz to był, składniki pomylone między kebaabami, inaczej zamawialem a wrzucili jak chcieli, nawet nie ogarneli ktory sos gdzie ma być. Prosilem aby kierowca nie dzwonil domofonem ze wzgledu na spiace dziecko a ten zadzwonił domofonem, zapukal do drzwi i zadzwonil dzwonkiem. Rzadko pisze opinie, ale tu porażka goni porażkę włącznie ze smakiemi rozlatujacym się kebabem. NIE POLECAM!


Andrzej

Obsługa niekompetentna, jedzenie nie to co miało być , mało sosu, brak sztućców, porażka. Nie wiem nawet jak to miejsce nazwać...

Karol

Jeżeli zamówienie było pomylone prosimy dzwonić a od ręki zostanie wymienione . Sztućców do pit i bułek standardowo nie dodajemy ale zawsze można dopisać taką informacje w uwagach do zamówienia
~ Zespół Jalapeno

Pity były ok ale bułki z małą ilością miesa.

Mateusz

Szybko, tanio i smacznie! Polecam 😊

Judyta

Jedyny plus to dostawa na umówioną godzinę. Tutaj naprawdę wielkie brawa. Ale dalej jest już źle, miało być 300 g mięsa a było ledwie tyle by przykryć strasznie twarde frytki, surówka bez smaku, mięsa mało i nie przyprawione, drogo za niedużo.

Patrycja

Szybka dostawa, pita smaczna, jedynie sos mieszany był mega ostry :) Polecam

Paweł

Dziękujemy za opinię. Weźmiemy ją pod uwagę. Zapraszamy ponownie 🙂
~ Zespół Jalapeno